Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

Čistič interiéru - Interior Shine

Kód: FD411
4 hodnocení
Značka: Flacht
239 Kč
Vyprodáno

 Čistič interiéru 

Čistič interiéru s příjemnou vůní lesního ovoce. Jednoduše odstraní prach a mastný film z interiéru vozu a zároveň zanechá matný a svěží vzhled.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič interiéru 

Čistič interiéru s příjemnou vůní lesního ovoce. Jednoduše odstraní prach a mastný film z interiéru vozu a zároveň zanechá matný a svěží vzhled.

Návod k použití:

Nastříkejte produkt na postižené místo nebo utěrku. Není potřeba produktem plýtvat, stačí opravu málo :). Důkladně setřete čistou mikrovláknovou utěrkou pro matný finish. V případě silného znečištění zvažte použití našeho univerzálního čističe.

Rady a další informace:  

Kvalitní mikrovláknová utěrka je základ! Rozprašovač si koupíte jeden, a použijete ho i příště! Zvažte, zda je nutné si kupovat další?Taky máte rádi čerstvě umyté a voňavé auto? S tímhle produktem bude váš vůz vonět po lesním ovoci.Kartáč z kančích štětin na jemné čistění interiéru. Dostanete se s ním do hůře přístupných míst a je šetrný k povrchu.

Poznámka:

Ametyst - Temně fialová barva s rubínovými odlesky se na autech dnes moc nevidí. Poprvé se barva objevila na generaci 911-964 v roce 1991, avšak v roce 1993 ji Porsche z nabídky pro malý zájem vyřadilo.

V poslední dekádě se však barva znovuobjevuje ihned na několika modelech Porsche včetně Panamera Sport Turismo, opět pouze na pár let. Rozhodně se nejedná o nejžádanější barvu, ale čas od času se najde auto s touto barvou v rámci Paint to Sample (PTS) Programu - pak už stačí aby to mělo pořádné křídlo!

- připraveno k použití – ready to use.

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

logogreen


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: