Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

Čistič oken - Glass Cleaner

Kód: FD412
1 hodnocení
Značka: Flacht
259 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Čistič oken

Skvělý čistič oken se svěží vůní zelených jablek nejen pro automobily. Velmi lehce odstraňuje nečistoty a čistí skla bez vzniku šmouh.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič oken

Skvělý čistič oken se svěží vůní zelených jablek nejen pro automobily. Velmi lehce odstraňuje nečistoty a čistí skla bez vzniku šmouh.

Návod k použití:

Nastříkejte produkt na ošetřovanou plochu nebo utěrku, čistou miklovláknovou utěrkou plochu rozleštěte, vlhká utěrka budě dělat šmouhy, doleštěte suchou stranou nebo druhou utěrkou pokud se Vám zdá těžké rozleštit povrch, zkuste používat méně produktu.

Rady a další informace:  

Kvalitní mikrovláknová utěrka je základ! Rozprašovač si koupíte jeden, a použijete ho i příště! Zvažte, zda je nutné si kupovat další?Tento produkt by měl být součástí pravidelné péče o vašeho miláčka.Taky máte rádi čerstve umyté a voňavé auto? S tímhle produktem bude váš vůz vonět jako zelené jablko.

Poznámka:

Emerald Green - Tuto jasně zelenou barvu jste si mohli objednat už na první generaci Porsche 911 (tkz. early years v letech 1963-1973), bohužel se úplně dobře neprodávala a dnes je celkem vzácná na starších modelech. Porsche se rozhodlo barvu zařadit znovu v roce 2013 v metalické verzi s názvem Emerald Green Metallic a můžete jí najít na novějších modelech 911 nebo 981 Cayman a Boxster. V současnosti jde o jednu z nejčastěji objednávaných barev v rámic Paint To Sample programu i na ostatní vozy. Zelená je prostě nejlepší!

- připraveno k použití - Ready to use

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

logogreen


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: