Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

Odstraňovač asfaltu a lepidla - Tar & Glue Remover

Kód: FD406
2 hodnocení
Značka: Flacht
269 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Odstraňovač asfaltu a lepidla

Odstraňovač asfaltu a lepidla na bázi rozpouštědla, který již při prvním kontaktu bezpečně rozpustí a odstraní znečištění.Pro odstranění prachu z brzd nebo polétavé rzi použijte produkt Iron Remover / Wheel cleaner

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač asfaltu a lepidla

Odstraňovač asfaltu a lepidla na bázi rozpouštědla, který již při prvním kontaktu bezpečně rozpustí a odstraní znečištění.Pro odstranění prachu z brzd nebo polétavé rzi použijte produkt Iron Remover / Wheel cleaner. Nevhodné k použití na plastových a gumových částech vozu -  může způsobit naleptání povrchu.

Návod k použití:

Ujistěte se, že je povrch suchý a čistý od běžných nečistot, nastříkejte malé množství na postižené místo a nechte velmi krátce rozpustit kontaminaci, důkladně setřete pomocí čisté mikrovláknové utěrky, před aplikací ochran laku (vosky, sealanty, keramické ochrany) důkladně odmastěte.

Rady a další informace:  

Kvalitní mikrovláknová utěrka je základ!.Rozprašovač si koupíte jeden, a použijete ho i příště! Zvažte, zda je nutné si kupovat další?Produkt je vhodné nanášet pěnovým nebo mikrovláknovýmaplikátorem a to co nejtenčí vrtstvu.Dekontaminuje lak neboli ho zbavuje hloubkových nečistot zažraných v laku.

Poznámka:

připraveno k použití - Ready to use

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

logogreen


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

 

Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Dotaz 31.5.2022 07:25
Dobrý den, Chci se zeptat, proč u tohoto produktu nelze vybrat varianta s rozprašovačem? Děkuji
Odpovědět