Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

Šampon - Shampoo

Kód: FD413
2 hodnocení
Značka: Flacht
269 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Šampon

PH neutrální šampón s bohatou pěnou, který neodstraňuje a ani nijak nepoškozuje vrstvy vosků, sealentů nebo křemíkových povlaků.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon

PH neutrální šampón s bohatou pěnou, který neodstraňuje a ani nijak nepoškozuje vrstvy vosků, sealentů nebo křemíkových povlaků.

Návod k použití:

Opláchněte vozidlo, nejlépe tlakovou myčkou.Nalijte cca 15 ml šamponu do 15-ti litrového vědra (ředění 1:1000) a naplňte jej vodou.Důkladně zamíchejte vědro s vodou a šamponem, nejlépe tlakovou myčkou.Po umytí opláchněte čistou vodou.

Rady a další informace:  

pH neutrální produkt. Je tedy bezpečné ho používat, ať máte auto ošetřené voskem nebo sealantem.Není potřeba pokaždé umývat vodou! Vyzkoušeli jste již náš přípavek na mytí bez vody?Tento produkt by měl být součástí pravidelné péče o vašeho miláčka.Při používaní se vám bude hodit štětec na uvolnění nečistot ve spárach a jiných hůře dostupných místech.

Poznámka:

Gold mica - Další z historických barev, kterou ve standardním vzorníku barev budete hledat jen těžko. Tuhle barvu proslavila hned první generace 911 a 912 určené jen pro americký trh.

Porsche tuto barvu dle katalogu zařadilo do nabídky v letech 2007-2009 znovu pro model 997, asi se ale nenašel nikdo dost odvážný touto barvou ozdobit svůj vůz. Barva tak zůstane doménou vzduchem chlazeným modelů.

Zcela dostačující je použít ředění doporučené výrobcem.

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

logogreen


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: