Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

Výživa plastů - Signal Orange Dressing

Kód: FD410
2 hodnocení
Značka: Flacht
259 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Výživa plastů

Ošetřuje všechny plastové a gumové povrchy a chrání je před sluncem a dalšími vlivy. Díky němu si tak dlouhodobě zachovají svůj vzhled a vlastnosti.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výživa plastů

Ošetřuje všechny plastové a gumové povrchy a chrání je před sluncem a dalšími vlivy. Díky němu si tak dlouhodobě zachovají svůj vzhled a vlastnosti.

Návod k použití:

A ujistěte se, že je povrch suchý a čistý, pomocí aplikátoru nebo mikrovláknové utěrky naneste na plastový díl, Nechte zaschnout. Přebytečné množství setřete, pro silnější ochranu postup opakujte.

Rady a další informace:  

Kvalitní mikrovláknová utěrka je základ! Tento produkt by měl být součástí pravidelné péče o vašeho miláčka.Chrání proti nečistotám, prachu a odpuzuje vodu.Produkt je vhodné nanášet pěnovým nebo mikrovlákovným aplikátorem a v co nejtenčí vrtstvě.

Poznámka:

Signal Orange - Signální oranžovou na moderních vozech Porsche bohužel nanajdete. Tato barva dominovala v letech 1960 - 1975 a to zejména na modelech 911, v roce 1970 se objevila i na modelu 914.

O modelu 914 se říká, že ho buď nenávídíte nebo milujete, že to není pravé Porsche a podobné nesmysly. My ho ale milujeme! Zejména v barvě Signal orange, ale například novou GT3 bychom v této barvě asi rádi viděli také.

Připraveno k použití - ready to use

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

logogreen


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: