Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

AQUAVELOX - Super tekuté stěrače 100 ml

Kód: FD300
1 hodnocení
Značka: Labocosmetica
419 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

AQUAVELOX - tekuté stěrače a ochrana skel

Aquavelox  Vytváří na automobilových čelních sklech i dalších skleněných površích vodoodpudivý neviditelný film, který rychle odpuzuje vodu a nečistoty a tím aktivně přispívá k bezpečnosti silničního provozu. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQUAVELOX - tekuté stěrače a ochrana skel

Aquavelox  Vytváří na automobilových čelních sklech i dalších skleněných površích vodoodpudivý neviditelný film, který rychle odpuzuje vodu a nečistoty a tím aktivně přispívá k bezpečnosti silničního provozu. Skleněný povrch zůstane hladký a chráněný před působením vody a nečistot po dlouhou dobu, a to s neobvyklou rychlostí a snadností aplikace mezi těmito druhy výrobků. Pouze s jednou aplikací zůstane čelní sklo mnohem déle čisté a hmyz a nečistoty budou odstraněny rychle a snadno. Odolný proti opakovanému mytí auta, proti čističům hmyzu a tekutým přípravkům na čelní sklo s vyskovým obsahem alkoholu. Důkladně zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích MAFRA ve spolupráci s nejprestižnějšími výrobci sportovních vozů.

Rady a další informace:

Vodoodpudivá bariéra, schopnost samočištění, snadné použití, samočistící bariéra. PFAS FREE

Dostupné objemy:

100 ml


Výrobce:

labo-logo

Labocosmetica: Od roku 1965 má Mafra za cíl posílit a ochránit mezinárodní automobilové dědictví;  to je možné použitím maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily.

Díky zkušenostem výrobce a předním výzkumným laboratořím Mafra kombinuje dokonale vysoké standardy kvality a technologie prostřednictvím řemeslných výrobních metod, které umožňují vynikající konečné výsledky.

 Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let.  Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nového oboru: tak se zrodil slavný slogan „kosmetika pro vaše auto“.

 To, čemu se tehdy říkalo kosmetika, se dnes říká podrobně.

To je důvod, proč z tohoto vhledu a více než o půl století později, jeho potomci dali vznik laboře Labocosmetica: velké soustředění technologie, inovací a tradice věnované těm, kteří vyžadují nejvíce ošetření svého vozu.


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: EXTERIÉR
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: