Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

BENEFICIA - Ochrana vosků 1 000 ml

Kód: FD320
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
549 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Beneficia – wet coat – ochranný přípravek na ratingy a vosky, ředitelný vodou, bezdotyková technologie

Beneficia je samoaktivační zesilující přípravek na coatingy na bázi fluorpolymerové technologie, který působí v okamžiku postřiku vodou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beneficia – wet coat – ochranný přípravek na ratingy a vosky, ředitelný vodou, bezdotyková technologie

Beneficia je samoaktivační zesilující přípravek na coatingy na bázi fluorpolymerové technologie, který působí v okamžiku postřiku vodou. Přilne k povrchu po dlouhou dobu a je odolný vůči kyselinám, zásadám a rozpouštědlům. Zkracuje dobu vysoušení a zavírá bez použití hadříku nebo aplikátoru, čímž eliminuje častou příčinu vzniku kruhových škrábanců (swirls). Jeho směs fluoropropylenů a siloxanů rychle snadno dodá karoserii vysokou ochranu, jas, hladkost a hedvábný efekt, zajištuje meeting (samovolný odtok vody z laku) a beading (efekt tvorby kapiček při dešti), vytváří tedy vysoký hydrofobní efekt. Nabízí maximální jednoduchost použití a umožňuje snadné opravy chyb ze strany detailera (díky naší exkluzivní technologii ,,I forgive you“). Zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Návod k použití:

Způsob použití a ředění: v zimním období používejte výrobek BENEFICIA čistý. V letním období řeďte v poměru 1:1. Na ošetřených vozech je v letním období vhodné zdvojnásobit ředení na poměr 2:1, pro ochranu coatingu lze zvýšit až na 3:1. Před aplikací BENEFICIA se ujistěte, že je vozidlo čisté a mokré a kapota motoru není příliš horká. Ošetřujte vždy pouze jeden díl karoserie najednou. Nastříkejte produkt zezdola nahoru ze vzdálenosti minimálně 60cm. Tímto způsobem získáte širší a homogenní záběr. Poté opláchněte. Jeho silná vodoodpudivost umožňuje provádět vusoušení vodním filmem nebo osušení vzduchem. Díky stejné mateřské částici lze na sebe aplikovat vrstvy REVITAX, BENEFICIA, CUPIDO a PERFECTO. V případě jakýchkoliv zbytků produktu ve fázi vysoušení jej odtraňte pomocí našeho quick detaileru PERFECTA.

Rady a další informace:

Ochrana proti kyselím kapkám. Korálkování a efekt fólie. Snižuje riziko poškrábání.Extrémní jas. PFAS FREE

Dostupné objemy:

1 l


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: