Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Binder Premium APC

Kód: FD010
1 hodnocení
Značka: Binder
239 Kč

Zvolte variantu

Univerzální čistič

Tento produkt účinně odstraňuje rozsáhlé i mastné nečistoty. APC je primárně navrženo pro vnější povrchy vozidla. Povrch je po použití připraven pro další péči. Přípravek má silně alkalickou reakci, neměl by se používat na pochromované prvky atd…

Detailní informace

Objem: 500 ml
Skladem (4 ks) | FD010
Můžeme doručit do: 22.5.2024
239 Kč

Detailní popis produktu

Univerzální čistič

Tento produkt účinně odstraňuje rozsáhlé i mastné nečistoty. APC je primárně navrženo pro vnější povrchy vozidla. Povrch je po použití připraven pro další péči. Přípravek má silně alkalickou reakci, neměl by se používat na pochromované části atd…

Návod k použití:

- Před použitím dobře protřepejte.

- Naneste pomocí rozprašovače na lak, štětcem nebo přímo na čištěný povrch.

- Vyčištěný povrch otřete vlhkým mikrovláknem nebo opláchněte vodou.

Rady a další informace:

Před použitím zkontrolujte účinek na malé ploše (APC je alkalický)

Pro vnitřní použití zřeďte minimálně na 1: 100.

Nepoužívejte na slunci ani na horkém povrchu.

Poznámka:

Zcela dostačující je použít ředění doporučené výrobcem.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

images binder

Binder je značka, která byla vyvinuta dle potřeb detailerů, aby mohli pracovat s produkty vysoké kvality za rozumnou cenu. Vysoce kvalitní Binder je vytvořen na základě zkušeností a schopností značky Fireball pomocí pokročilých technologií.


 

Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: