Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

Binder Premium Hydrophobic wax 500ml (trigger)

Kód: FD003
2 hodnocení
Značka: Binder
329 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Prémiový hydrofobní vosk

Produkt pro expresní ochranu laku a dalších prvků automobilu, včetně skla. Obsahuje cca 3% SiO2, kde chráněnému povrchu dodává velmi dobré vodě odpuzující vlastnosti. Zanechává povrch krásně lesklý, kluzký a snáze ošetřitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový hydrofobní vosk

Produkt pro expresní ochranu laku a dalších prvků automobilu, včetně skla. Obsahuje cca 3% SiO2, kdy chráněnému povrchu dodává velmi dobré vodě odpuzující vlastnosti. Zanechává povrch krásně lesklý, kluzký a snáze ošetřitelný.

Použití:

- Před použitím dobře protřepejte.

- Naneste mikrovláknem na umytý a vysušený lak a doleštěte.

Rady a další informace:

Nepoužívejte na horké povrchy.

Poznámka:

Použijte malé množství, abyste se vyhnuli rozmazání produktu (haze). Hydrophobic wax může být použitý po každém mytí. Produkt má neutrální pH a je bezpečný pro vás i pro životní prostředí.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

Binder je značka, která byla vyvinuta dle potřeb detailerů, aby mohli pracovat s produkty vysoké kvality za rozumnou cenu. Vysoce kvalitní Binder je vytvořen na základě zkušeností a schopností značky Fireball pomocí pokročilých technologií.

images binder

Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: