Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Binder Premium Wheel Cleaner 500 ml (trigger)

Kód: FD013
1 hodnocení
Značka: Binder
239 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Prémiový čistič disků

Velmi silný a účinný čisticí prostředek na disky. Funguje okamžitě po aplikaci, aniž by způsobil "krvácení" (jako Iron). Produkt má pH>11 a po aplikaci zanechává povrch důkladně očištěný a připravený pro další péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový čistič disků

Velmi silný a účinný čisticí prostředek na disky. Funguje okamžitě po aplikaci, aniž by způsobil "krvácení" (jako Iron). Produkt má pH> 11 a po aplikaci zanechává povrch důkladně očištěný a připravený pro další péči.

Použití:

          - Před použitím dobře protřepejte.

          - Pro lehké znečištění můžete produkt zředit vodou v poměru 1:1.

          - Naneste rozprašovačem na povrch a nechte jej asi 60 sekund působit, poté důkladně opláchněte vodou.

Rady a další informace:

K čištění velmi zanesených nečistot použijte štětec. Nepoužívejte na chromované povrchy, horké povrchy a nepoužívejte výrobek na slunci ani na horkém povrchu.

Poznámka:

Zcela dostačující je použít ředění doporučené výrobcem.

Dostupné objemy:

500 ml

 


Výrobce:

Binder je značka, která byla vyvinuta dle potřeb detailerů, aby mohli pracovat s produkty vysoké kvality za rozumnou cenu. Vysoce kvalitní Binder je vytvořen na základě zkušeností a schopností značky Fireball pomocí pokročilých technologií.

images binder

Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: