Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

DERMA CLEANER - 500 ml

Kód: FD312
1 hodnocení
Značka: Labocosmetica
409 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

DERMA CLEANER – revitalizující čistič kůže

DERMA SEALANT chrání kůži tím, že vytváří chemicko-fyzikální bariéru, udržuje její přirozenou měkkost a prodyšnost, přirozený a původní vzhled. Jeho inovativní receptura na vodní bázi obsahuje vysoce sofistikované reaktivní polymery, které ulpívají na povrchu a vytvářejí neviditelný coating proti tření. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DERMA CLEANER – revitalizující čistič kůže

Je koncentrovaný produkt s vyváženým složením, který je schopen jemně čistit jakýkoliv typ koženého čalounění. Pravá kůže, pokud není ošetřena pravidelně, má tendenci získat oleštěný a opotřebovaný vzhled. Je ideálním produktem pro udržení originálního a přirozeného vzhledu koženého čalounění. Lze jej použít jako čisticí prostředek pro mimořádné čištění velmi poškozených kožených povrchů i jako produkt pravidelné údržby. Díky speciálnímu složení, obohacenému o čisticí složky s micelárními účinky, čistí bez dehydratace kožených povrchů, zabraňuje předčasnému stárnutí a zachovává původní povrchovou úpravu kůže. Na ošetřených površích zanechává svěží vůni čistoty.

Návod k použití:

Vyčistěte kůži pomocí přípravku DÈRMA CLEANER. Po ošetření a uschnutí dobře protřepejte láhev DÈRMA SEALANT a aplikujte jemnou houbičkou z mikrovlákna (vmasírujte do kůže krouživými pohyby). Pro ještě lepší výsledky opakujte znovu po jedné hodině. Nechte vyschnout při pokojové teplotě. Maximální ochrany je dosaženo 24 hodin po aplikaci, ale výrobek začne působit již po 20 minutách. Ochrana trvá minimálně 4 měsíce.

Rady a další informace:

AQL technologie, SFC technologie. Schopnost samočištění. Ochrana proti špíně. PFAS FREE

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: