Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

DERMA SEALANT - 250 ml

Kód: FD308
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
509 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

DERMA SEALANT – OCHRANNÝ SEALANT KOŽENÉHO ČALOUNĚNÍ

DERMA SEALANT chrání kůži tím, že vytváří chemicko-fyzikální bariéru, udržuje její přirozenou měkkost a prodyšnost, přirozený a původní vzhled. Jeho inovativní receptura na vodní bázi obsahuje vysoce sofistikované reaktivní polymery, které ulpívají na povrchu a vytvářejí neviditelný coating proti tření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DERMA SEALANT – OCHRANNÝ SEALANT KOŽENÉHO ČALOUNĚNÍ

DERMA SEALANT chrání kůži tím, že vytváří chemicko-fyzikální bariéru, udržuje její přirozenou měkkost a prodyšnost, přirozený a původní vzhled. Jeho inovativní receptura na vodní bázi obsahuje vysoce sofi stikované reaktivní polymery, které ulpívají na povrchu a vytvářejí neviditelný coating proti tření. Díky svým zvláštním vlastnostem drasticky snižuje opotřebení a biologické poškození ošetřovaných povrchů, zabraňuje předčasnému stárnutí a tím prodlužuje jejich životnost. Rovněž zajišťuje vynikající ochranu proti opotřebení a změnám barev po dobu nejméně 15 000 km. DÈRMA SEALANT obsahuje dvě inovativní a exkluzivní technologie: technologii AQL Active Quaternary Layer, která vytváří fyzickou bariéru proti plísním a bakteriálním sporám, a technologii SFC - Self Fast Curing, která vrstvu uzavře již během několika hodin. Kromě toho díky jeho hydrofobnímu působení (s kontaktním úhlem 120°) bude ošetřený povrch odolnější vůči skvrnám a bude chráněn před změnou barev díky použití tkanin, jako je džínovina. DÈRMA SEALANT zanechává na povrchu příjemnou vůni nové kůže. Četné laboratorní testy ukázaly, že DÈRMA SEALANTje vhodný pro všechny typy kůže, které zanechává hladké a které díky tomu vypadají jako nové.

Návod k použití: 

Vyčistěte kůži pomocí přípravku DÈRMA CLEANER. Po ošetření a uschnutí dobře protřepejte láhev DÈRMA SEALANT a aplikujte jemnou houbičkou z mikrovlákna (vmasírujte do kůže krouživými pohyby). Pro ještě lepší výsledky opakujte znovu po jedné hodině. Nechte vyschnout při pokojové teplotě. Maximální ochrany je dosaženo 24 hodin po aplikaci, ale výrobek začne působit již po 20 minutách. Ochrana trvá minimálně 4 měsíce.

Rady a další informace:

AQL technologie, SFC technologie. Schopnost samočištění. Ochrana proti špíně. PFAS FREE

Dostupné objemy:

250 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: