Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

DUCTILE 500 ml

Kód: FD313
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
359 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

DUCTILE – APC – univerzální čistič pro detailing

DUCTILE je výrobek vhodný pro vozy, které jsou obzvláště špinavé nebo určené k renovaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DUCTILE – APC – univerzální čistič pro detailing

DUCTILE  je výrobek vhodný pro vozy, které jsou obzvláště špinavé nebo určené k renovaci. Je univerzální a extrémně koncentrovaný čisticí prostředek se silným účinkem. Lze jej efektivně použít na všech typech povrchů, a to jak pro vnitřní, tak i vnější části vozu. Výrobek byl certifi kován společností Alcantara pro odstranění houževnatých skvrn, jako jsou nápoje nebo organické zbytky, které je obtížné odstranit, aniž by došlo ke změně barvy či struktury. Jeho inovativní kationtové povrchově aktivní látky zanechávají látku měkkou a příjemnou na dotek, což je pro APC neobvyklé.

DUCTILE : APC- univerzální čistič pro detailing. Blok zápachu, Schváleno společností ALCANTARA. Ideální pro jakýkoli druh tkaniny, APC cleaner – univerzální čistič. 500ml

Návod k použití: 

ZPŮSOB POUŽITÍ: Pro hluboké a jemné čištění plastových dílů doporučujeme použít kartáč pro snadnou práci s pěnou. Díky technologii „Odour Block“ neutralizuje nežádoucí pachy v interiéru vozu, jako je zápach cigaret. Zanechávající dlouhotrvající čistou a svěží vůni. Díky své vyvážené pěně je také ideální pro použití s vysavači nebo parními čističi. Pro venkovní čištění vozu doporučujeme následující ŘEŠENÍ: motor, kola z lehkých slitin a podběhy kol 1:3, práh dveří a předmytí 1:20 – 1:30 (v závislosti na nečistotách). Pro čištění interiéru doporučujeme následující ŘEDĚNÍ: textilie a koberce 1:10, plasty 1:20. Jeho složení nezanechává žádné zbytky a snadno se oplachuje.

Rady a další informace:

Blok zápachu. Schváleno společností ALCANTARA. Ideální pro jakýkoli druh tkaniny.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: