Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

FIERO – finišovací pasta pro křemičité povlaky (super refinishing primer)

Kód: FD305
1 hodnocení
Značka: Labocosmetica
729 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

FIERO – finišovací pasta pro křemičité povlaky (super refinishing primer)

Fiero je inovativní základový finišovací primer na vodní bázi bez obsahu vosků nebo silikonů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FIERO – finišovací pasta pro křemičité povlaky (super refinishing primer)

Fiero je inovativní základový finišovací primer na vodní bázi bez obsahu vosků nebo silikonů. Nezakrývá a neodstraňuje vady v laku, ale eliminuje je vytvořením čistého povrchu, kterému dodává perfektně hluboký lesk, a vytváří tak ideální podmínky pro nanášení nanokeramických povlaků. Produkt byl navržen speciálně pro přípravu povrchu pro fázi aplikace protekčních povlaků. Díky inovativní technologii S.A.M. (Self AssembledMonolayer) zaručuje pevné a trvalé spojení mezi povrchem a naneseným nanokeramickýmpovlakem, včetně sealantu Labocosmetica Cupìdo. Tradiční základní primery, které obsahují pryskyřice a plniva k dosažení ideální povrchové úpravy vyžadují dlouhý časový úsek ke spojení se s lakovaným povrchem, obvykle od 6 do 12 hodin čekání! Díky technologii produktu Fiero je aplikace protekčního povlaku možná bezprostředně. Fiero nedegraduje po použití IPA a je kompatibilní se všemi protekčními povlaky, které vyžadují použití UV lamp bez ztráty lesku. Fiero neobsahuje pryskyřice, plniva ani vosky, jeho složení se skládá z pečlivého výběru syntetizovaných brusiv, které se přizpůsobují povrchu díky inovativní technologii Adaptive Abrasive Technology. Tato technologie umožňuje získat dokonalý a čistý povrch u měkkých i tvrdých laků.  Fiero umožňuje zkrátit dobu zpracování na jakémkoliv druhu laku a své finišovací schopnosti uplatňuje v přítomnosti měkkých a lepivých povrchů citlivých na přetékání. Zatímco v případě keramických nebo jiných protektivních tvrdých povrchů umožňuje dodat výsledek pouze ve 2 krocích v kombinaci s produktem Labocosmetica Audace. Produkt je bez zápachu a “VOC free”, stejně jako celá řada leštěnek firmy Labocosmetica.

Rady a další informace:

Doporučené leštící kotouče:

- žlutý Mafra
- černý Mafra
 

Dostupné objemy:

250 g


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: