Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Fireball Hydro Shampoo (hydrofobní šampon)

Kód: FD142
2 hodnocení
Značka: Fireball
629 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Hydrofobní šampon 2 v 1

Šampon, který čistí a chrání povrch v jednom kroku, tudíž kombinuje funkce šamponu a hydrofobního povlaku. Jeho účinek je viditelný ihned po použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydrofobní šampon 2 v 1

Šampon, který čistí a chrání povrch v jednom kroku, tudíž kombinuje funkce šamponu a hydrofobního povlaku. Jeho účinek je viditelný ihned po použití. Šampon je určený k mytí automobilů, které nejsou ochráněny voskem nebo povlakem. Poskytuje skvělou lubrikaci během mytí, díky čemuž účinně odstraňuje nečistoty bez poškození povrchu. Síla jeho působení může být regulována pomocí různých koncentrací. Po aplikaci získáte lesklý a hydrofobní povrch. Expirace na laku může být až 4 týdny.

Návod k použití:

Předmyjte auto aktivní pěnou. Pokud nemáte k dispozici aktivní pěnu (pre-wash), tak vozidlo důkladně opláchněte tlakem vody. Před použitím dobře protřepejte.

    - Zřeďte vodou v poměru 1: 300-1: 500 (10-15 ml / 5 litrů vody).

   -  Nalijte produkt do kbelíku a poté jej napěňte tlakem vody.

    - Povrch důkladně omyjte rukavicí, nezapomeňte jej často opláchnout v čisté vodě

    - Zbytky produktu opláchněte pod tlakem vody

Rady a další informace:  

Nenechte výrobek na povrchu zaschnout. Nedostatečné opláchnutí šamponu může způsobit skvrny. Nepoužívejte na lak, který je ochráněný voskem nebo povlakem. Při mytí použijte dvě vědra, v jednom připravte vodu se šamponem a ve druhé čistou vodu pro opláchnutí rukavice. Na dně kýble by měl být grid-guard (odlučovač nečistot), který je umístěn ve spodní části kbelíku. Odlučovač nečistot zabraňuje plovoucím nečistotám ve vodě a minimalizuje riziko poškrábání laku nečistotami, které by se mohly hromadit na mycí rukavici. Nepoužívejte na slunci a na horkém povrchu. Skladujte na chladném a stinném místě.

Poznámka:

Zcela dostačující je použít ředění doporučené výrobcem.

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.

fireball


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fireball

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.