Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Fireball Pearl Shampoo (autošampon s neutrálním ph)

Kód: FD140
1 hodnocení
Značka: Fireball
599 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce koncentrovaný autošampon

Extrémně koncentrovaný šampon pro mytí aut s neutrálním pH. Plně bezpečný pro povrchy ochráněné voskem nebo povlakem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce koncentrovaný autošampon

Extrémně koncentrovaný šampon pro mytí aut s neutrálním pH. Plně bezpečný pro povrchy ochráněné voskem nebo povlakem. Díky bohatému složení účinně čistí lak. Během mytí poskytuje skvělou lubrikaci a hustou pěnu. Pearl shampoo je exkluzivní produkt obohacený o perlový extrakt, díky čemuž poskytuje mimořádný vizuální zážitek tím, že rozjasní povrch.

Návod k použití:

Předmyjte auto aktivní pěnou. Pokud nemáte k dispozici aktivní pěnu (pre-wash), tak vozidlo důkladně opláchněte tlakem vody. Před použitím dobře protřepejte.

    - Zřeďte vodou v poměru 1: 800 - 1: 1500 (3-6 ml / 5 litrů vody)

    - Nalijte produkt do kbelíku a poté jej napěňte tlakem vody

    - Povrch důkladně omyjte rukavicí a nezapomeňte jí často oplachovat v čisté vodě

    - Zbytky produktu opláchněte tlakem vody

Rady a další informace:  

Více šamponu nezlepší jeho mycí vlastnosti. K ředění produktu doporučujeme  použít přesnou odměrku. Při mytí použijte dvě vědra, v jednom připravte vodu se šamponem a ve druhé čistou vodu pro opláchnutí rukavice. Na dně kýble by měl být grid-guard (odlučovač nečistot), který je umístěn ve spodní části kbelíku. Odlučovač nečistot zabraňuje plovoucím nečistotám ve vodě a minimalizuje riziko poškrábání laku nečistotami, které by se mohly hromadit na mycí rukavici. Nepoužívejte na slunci a na horkém povrchu. Skladujte na chladném a stinném místě.

Poznámka:

Zcela dostačující je použít ředění doporučené výrobcem.

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.

fireball


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fireball

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.