Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Fireball Tourbillon No.1

Kód: FD134
1 hodnocení
Značka: Fireball
1 649 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Booster k prodloužení ochrany

Tourbillon č. 1 se nazývá booster, jehož úkolem je prodloužit trvanlivost ochrany, kterou nabízí Fusion Wax, na asi 6 měsíců.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Booster k prodloužení ochrany

Tourbillon č. 1 se nazývá booster, jehož úkolem je prodloužit trvanlivost ochrany, kterou nabízí Fusion Wax, na asi 6 měsíců. Tourbillon se váže na voskové komponenty a dává tak nové, odolnější vlastnosti. Poskytuje chráněnému povrchu výjimečný lesk a hydrofobní vlastnosti. Je to ideální produkt pro lidi, kteří ocení krásný efekt, který vosk zanechává na laku a chtěli by ho udržet déle, a zároveň chtějí, aby voda stékala z chráněného povrchu.

Návod k použití:

Nátěr Tourbillon č. 1 lze nanášet na povrch chráněný voskem Fusion Wax nejdříve 15 dní po aplikaci vosku. Vosk musí být při aplikaci produktu zcela vytvrzen. Povrch by měl být připraven k aplikaci důkladným omytím a vysušením vozu. Před použitím dobře protřepejte. Produkt se nanáší pomocí aplikátoru obsaženého v soupravě na celý panel nebo jeho část. Asi po 5 - 10 sekundách vyleštíme  (doporučujeme: Fireball Jet Towel). Chcete-li se vyhnout šmouhám, použijte druhý hadřík k dosažení dokonalého vzhledu. Po 4 hodinách opakujte tyto kroky nanesením druhé vrstvy povlaku. Počáteční doba vytvrzování pro Tourbillon je přibližně 24 hodin. Během této doby doporučujeme vozidlo uskladnit na suchém a větraném místě. K úplnému vytvrzení dochází po 15 dnech.

POZOR: v prvních dnech po nanesení povlaku může dojít ke zvýšenému hydrofobnímu účinku způsobenému odpařováním nosičů.

Rady a další informace:

Připraveno k použití

Poznámka: 

Neaplikujte na horké povrchy.

Dostupné objemy:

30 ml

 


 Výrobce:

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.

fireball


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fireball

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.