Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Fireball Wax Off (profesionální sterilizátor, čistič laku)

Kód: FD147
1 hodnocení
Značka: Fireball
469 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Hloubkové čištění laku

Nástupce kultovní chemie Paintwork Cleaner. Přípravek je určen k profesionálnímu čištění povrchu laku před aplikací povlaků a vosků. Účinně čistí lak od různých druhů nečistot a to včetně olejových. Je také ideální pro přípravu matných a saténových laků, protože neobsahuje abrazivní částice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hloubkové čištění laku

Nástupce kultovní chemie Paintwork Cleaner. Přípravek je určen k profesionálnímu čištění povrchu laku před aplikací povlaků a vosků. Účinně čistí lak od různých druhů nečisto a to včetně olejových. Je také ideální pro přípravu matných a saténových laků, protože neobsahuje abrazivní částice. Složení tzv. nano prášek efektivně čistí povrch, díky čemuž se může ochrana „spojit“ s lakem. To zvyšuje trvanlivost a ochranné vlastnosti povlaků a vosků. Zcela odstraňuje hydrofobní vlastnosti  z povrchu. Lze jej také použít na sklo (perfektní pro přípravu tekutých stěračů) nebo na kovové prvky.

Návod k použití:

Před aplikací povrch důkladně omyjte šamponem a rukavicí. Vozidlo nesušte, produkt použijte jako poslední stupeň přípravy před nanesením ochrany (po revitalizaci laku). Použití WAX OFF nenahradí povrchové odmaštění, v případě potřeby po aplikaci odmaštěte lak speciálním přípravkem.

    - Před použitím dobře protřepejte.

    - Naneste na mokrý, dříve omytý povrch.

    - Naneste přípravek na aplikátor (doporučujeme aplikátor z mikrovlákna FIREBALL BLACK FOX MICROFIBER APPLICATOR) a rozetřete na povrch.

    - Opláchněte produkt pod tlakem vodou.

    - Znovu omyjte povrch rukavicí a šamponem, abyste odstranili veškeré zbytky produktu

Rady a další informace:  

Doporučujeme ponechat příslušenství použité pro aplikaci WAX OFF (aplikátor a rukavice) pouze pro tento účel. Nano prášek obsažený ve složení může proniknout do jejich struktury a fungovat i přes vymytí. Nenechejte výrobek na povrchu zaschnout

Poznámka:

Nepoužívejte na slunci a na horkém povrchu. Skladujte na chladném a stinném místě.

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.

fireball


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fireball

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.