Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

Fireball Wax Off (profesionální sterilizátor, čistič laku)

Kód: FD147
1 hodnocení
Značka: Fireball
469 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Hloubkové čištění laku

Nástupce kultovní chemie Paintwork Cleaner. Přípravek je určen k profesionálnímu čištění povrchu laku před aplikací povlaků a vosků. Účinně čistí lak od různých druhů nečistot a to včetně olejových. Je také ideální pro přípravu matných a saténových laků, protože neobsahuje abrazivní částice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hloubkové čištění laku

Nástupce kultovní chemie Paintwork Cleaner. Přípravek je určen k profesionálnímu čištění povrchu laku před aplikací povlaků a vosků. Účinně čistí lak od různých druhů nečisto a to včetně olejových. Je také ideální pro přípravu matných a saténových laků, protože neobsahuje abrazivní částice. Složení tzv. nano prášek efektivně čistí povrch, díky čemuž se může ochrana „spojit“ s lakem. To zvyšuje trvanlivost a ochranné vlastnosti povlaků a vosků. Zcela odstraňuje hydrofobní vlastnosti  z povrchu. Lze jej také použít na sklo (perfektní pro přípravu tekutých stěračů) nebo na kovové prvky.

Návod k použití:

Před aplikací povrch důkladně omyjte šamponem a rukavicí. Vozidlo nesušte, produkt použijte jako poslední stupeň přípravy před nanesením ochrany (po revitalizaci laku). Použití WAX OFF nenahradí povrchové odmaštění, v případě potřeby po aplikaci odmaštěte lak speciálním přípravkem.

    - Před použitím dobře protřepejte.

    - Naneste na mokrý, dříve omytý povrch.

    - Naneste přípravek na aplikátor (doporučujeme aplikátor z mikrovlákna FIREBALL BLACK FOX MICROFIBER APPLICATOR) a rozetřete na povrch.

    - Opláchněte produkt pod tlakem vodou.

    - Znovu omyjte povrch rukavicí a šamponem, abyste odstranili veškeré zbytky produktu

Rady a další informace:  

Doporučujeme ponechat příslušenství použité pro aplikaci WAX OFF (aplikátor a rukavice) pouze pro tento účel. Nano prášek obsažený ve složení může proniknout do jejich struktury a fungovat i přes vymytí. Nenechejte výrobek na povrchu zaschnout

Poznámka:

Nepoužívejte na slunci a na horkém povrchu. Skladujte na chladném a stinném místě.

Dostupné objemy:

500 ml


 Výrobce:

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.

fireball


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fireball

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.