Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

HYDRA - Hyper dressing 500 ml

Kód: FD314
2 hodnocení
Značka: Labocosmetica
469 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

HYDRA – Hyper dressing – maximální ošetření plastů interiéru i exteriérů

HYDRA :  je víceúčelový Hyper dressing pro široké spektrum aplikací, speciálně pro vnější a vnitřní plastové díly automobilů. Je snadno roztíratelný a aplikovatelný. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYDRA – Hyper dressing – maximální ošetření plastů interiéru i exteriérů

HYDRA :  je víceúčelový Hyper dressing pro široké spektrum aplikací, speciálně pro vnější a vnitřní plastové díly automobilů. Je snadno roztíratelný a aplikovatelný. Vyznačuje se dobrou krycí schopností, zajišťuje vynikající odolnost vůči vymývání, a to i chemickému. Jeho fluoropolymerová struktura garantuje trvanlivost na povrchu cca 3 měsíce. Poskytuje povrchu ochranu proti UV záření, které poškozuje pryž, plasty, vinyl a kůži, oživuje barvy bez vytváření mastného filmu. Je odolný proti skvrnám, efektivně chrání proti vodě a špíně, zajišťuje extrémně vysokou ochranu a vynikající efekt beadingu (efekt tvorby kapiček při dešti). Je na bázi vody a neobsahuje žádná rozpouštědla nebo silikony. Nepoškozuje povrchy, a to ani ty, jenž jsou na konci svého životního cyklu. Neuvolňuje zbytky a nezpůsobuje změnu barevnosti plastových dílů. Zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

 

Rady a další informace:

Schopnost samočištění. UV ochrana. PFAS FREE

Poznámka:

Certifikace VDA : osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších materiálech

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: