Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Lubrifica - Lubrikace (clay,primer,PPF…)

Kód: FD310
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
359 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

LUBRIFICA - lubrikant (clay, primer, PPF)

Inovativní složení produktu Lubrifica vytváří antiadhezní a lubrikovaný polštář

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUBRIFICA - lubrikant (clay, primer, PPF)

Inovativní složení produktu Lubrifica vytváří antiadhezní a lubrikovaný polštář, který minimalizuje tření, umožňuje při mechanické dekontaminaci bezpečně klouzat po povrchu, zabraňuje poškrábání a zachovává maximální účinnost. Vysoká lubrikační schopnost! Díky svým silným lubrikačním vlastnostem je ideální i pro broušení nebo leštění. Lubrifica může být také použita k základnímu primerování padu před a během leštění, aby se prodloužila pracovní doba s vysoce abrazivními směsmi. Nezanechává zbytky, stopy ani šmouhy. Ideální pro čištění povrchu po leštění, protože nezanechává žádné zbytky a po použití není nutné vozidlo oplachovat. Neobsahuje silany, proto nenarušuje cyklus leštění a nanášení ochranných filmů. Vysoká čisticí kapacita, umožňuje očistit povrch od prachu a zbytků vzniklých během fáze leštění bez zanechání stop nebo šmouh. Bez barevných pigmentů, ideální pro aplikaci okenních fólií.Ideální pro aplikaci PPF, jeho složení usnadňuje aplikaci ochranných filmů nezanechává waterspot a nemění barvu.

Rady a další informace:

Před leštěním nastříkejte #Lubrifica přímo na povrch, který má být leštěný nebo broušený, nebo na přímo na pad.

Nastříkejte během fáze mechanické dekontaminace, abyste zajistili, že je povrch lubrikován. Po použití očistěte hadříkem. Povrch není nutné oplachovat.

Pro aplikaci PPF aplikujte přípravek jak na povrch, tak na lepicí fólii.

 
Pohodlná aplikace s účinnou a příjemnou vůní.

Vysoká mazací síla

Snižuje riziko poškrábání

Doporučené ředění výrobcem : 1:5 Clay,  1:10 Clay pad, 1:15 PPF, 1:20, samolepky a malé části PPF

 

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: