Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

NEVE - 1 000 ml

Kód: FD321
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
409 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

NÉVE : neutrální pěnivý šampon určený pro předmytí , určený pro detailing

NÉVE je zázrak chemie: neutrální pěnivý šampon s účinkem srovnatelným s alkalickými detergenty! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÉVE : neutrální pěnivý šampon určený pro předmytí , určený pro detailing

NÉVE je zázrak chemie: neutrální pěnivý šampon s účinkem srovnatelným s alkalickými detergenty! Nikdy předtím nebyl šampon s neutrálním pH tak účinný na nečistoty. NÉVE je koncentrovaná směs vysoce biologicky odbouratelných povrchově aktivních látek bez fosfátů, formulovaná tak, aby vydržela přilnutá na povrchu po dlouhou dobu a díky hlubokému čistícímu účinku eliminovala jakýkoli typ nečistot. NÉVE ošetřuje jakýkoli povrch, dokonce i ty nejjemnější lišty a kovové výlisky. Značný obsah sekvestračních činidel uhličitanu vápeného ve formulaci zajišťuje, že NÉVE je vysoce účinný i při použití s tvrdou vodou a během sušení snižuje riziko zanechání šmouh. NÉVE nenarušuje dříve aplikované ochranné ratingy, ať už jde o vosk, sealanty nebo nanotechnologické ratingy. Díky specifické fomulaci NÉVE lze tento šampon používat i při slunečním svitu. Přípravek NÉVE byl, jako všechny produkty LABOCOSMETICA, vyvinu, vyroben a testován v Itálii.

Rady a další informace:

Pěna se silným mycím účinkem, bezpečná ochrana

Poznámka:

Certifikace VDA : osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších materiálech.

Dostupné objemy:

1 l


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: