Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

OMNIA - 500 ml

Kód: FD315
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
379 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

OMNIA: 2v1 APC a Quick detailer na interiéry, nepěnivý a neparfémovaný.

OMNIA: je nová generace čisticího prostředku do interiéru automobilu bez vůně, který soustředí technologii a inovace do jediného produktu. Je ideální pro běžné i mimořádné čištění tkanin, kůže, plastů, koberečků, těsnění a gumy a lze jej použít bez kontraindikací na všech površích, a to i na velmi namáhaných i těch v minulosti nevhodně ošetřovaných. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OMNIA: 2v1 APC a Quick detailer na interiéry, nepěnivý a neparfémovaný.

OMNIA: je nová generace čisticího prostředku do interiéru automobilu bez vůně, který soustředí technologii a inovace do jediného produktu. Je ideální pro běžné i mimořádné čištění tkanin, kůže, plastů, koberečků, těsnění a gumy a lze jej použít bez kontraindikací na všech površích, a to i na velmi namáhaných i těch v minulosti nevhodně ošetřovaných. Je schopna zajistit dokonalou konečnou úpravu plastů v jediné operaci. To je jedna z vlastností, která dělá produkt OMNÌA produktem pro nejnáročnější profesionály z celého světa. Zvláštností OMNÌA  je absence vůně. Tímto způsobem má detailer šanci pracovat neutrálně, aniž by změnil vůni samotného vozu. Receptura OMNÌA navíc neobsahuje žádné VOC a díky této charakteristice může být použit s Rotorjet (ředění od 1:7 do 1:10).

Návod k použití: 

S údržbovým ředěním 1:10 máte k dispozici inovativní a rychlý interiérový detailer, který čistí dokonalým a rychlým způsobem, čímž dodává ošetřeným částem jasné barvy a na dotek hedvábný efekt, který vyzařuje přirozený vzhled plastových dílů. Rozdíl je viditelný pouhým okem.

Rady a další informace:

Bez zápachu. Dokonalý povrch.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: