Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

PERFECTA - 500 ml

Kód: FD316
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
379 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Perfecta – Quick detailer – čistota, lesk a ochrana

PERFÈCTA je nejrychlejší a nejefektivnější řešení, když potřebujete zlepšit lesk a jeho hloubku, saténový efekt a ochranu v krátkém čase. Následuje CUPÌDO a  PERFÈCTA. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfecta – Quick detailer – čistota, lesk a ochrana

PERFÈCTA je nejrychlejší a nejefektivnější řešení, když potřebujete zlepšit lesk a jeho hloubku, saténový efekt a ochranu v krátkém čase. Následuje CUPÌDO a  PERFÈCTA. Kombinuje vlastnosti sealantu se sofi stikovanými detergenty. Vylepšená receptura rychle eliminuje nečistoty, skvrny od vody a zbytky hmyzu, dodává lesk a saténový efekt na laku, oknech i dílech z plastu, na těsněních i chromovaných površích atd. Je vynikající pomůckou pro sušení, protože snižuje riziko znečištění povrchu tvrdou vodou. Byl vytvořen tak, aby byl kompatibilní s nanesenými vrstvami vosků, sealantů nebo nanotechnologických coatingů (keramických coatingů). Každé použití přidává další vrstvu ochrany!

Rady a další informace:

Hedvábný efekt. Extra ochrana.Samočistící bariéra. PFAS FREE

Dostupné objemy:

500 l, 4,5 l


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: