Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

PRIMUS

Kód: FD322
2 hodnocení
Značka: Labocosmetica
429 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Prímus – předmycí detergent pro vysoce bezpečné předmytí automobilů a motocyklů

Prímus má ve své kategorii vysokou mycí schopnost a úroveň bezpečnosti. Bez mechanického působení snadno odstraňuje hmyz, pryskyřice, silniční nečistoty včetně těch nejodolnějších.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prímus – předmycí detergent pro vysoce bezpečné předmytí automobilů a motocyklů

Prímus má ve své kategorii vysokou mycí schopnost a úroveň bezpečnosti. Bez mechanického působení snadno odstraňuje hmyz, pryskyřice, silniční nečistoty včetně těch nejodolnějších. Prímus je při různých poměrech ředění velmi všestranný: dokáže čistit ráfky, podběhy kol i ty nejcitlivější části karoserie. S použitím pěnové pistole vytváří přilnavou, kompaktní a mokrou pěnu, která rychle rozpouští nečistoty a umožňuje snadné opláchnutí. Kromě toho může být díky svým nízkým odpařovacím vlastnostem aplikován také pomocí běžných rozprašovačů, čímž se zabrání nepříjemným zbytkům suchého přípravku během fáze sušení. PRIMUS je prvním přípravkem pro předmytí v sektoru detailingu, který získal certifikaci VDA, Německého nezávislého orgánu, který certifikuje kompatibilitu chemikálíí na těch nejcitlivějších materiálech u automobilů a motocyklů. PRIMUS je alkalický mycí přípravek bez přítomnosti žíravých solí. Lze jej použít bez rizika a při zachování jeho vynikajících vlastností na jakémkoli laku nebo materiálu, a to i na těch nejcitlivějších lacích a materiálech na sportovních vozech a motocyklech. Díky speciálnímu složení lze PRIMUS bez problémů použít na povrchy ošetřené vosky, sealanty nebo jinými ratingy. Přípravek PRIMUS  byl důkladně zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Rady a další informace:

Pěna se silným mycím účinkem, bezpečná ochrana, certifikace VDA: osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších minerálech.

Poznámka:

Certifikace VDA : osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších materiálech.

Dostupné objemy:

1 l, 4,5 l


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: