Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

PURIFICA - Dekontaminační omlazující šampon 1 000 ml

Kód: FD323
2 hodnocení
Značka: Labocosmetica
609 Kč
Vyprodáno

Purifica – Dekontaminant – oživující kyselý šampon pro coating a sealanty

PURIFICA  je udržovací nano-šampon s kyselým pH, vyznačující se složením směsí ušlechtilích pufrovaných kyselin. Skutečná novinka ve světe detailingu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purifica – Dekontaminant – oživující kyselý šampon pro coating a sealanty

PURIFICA  je udržovací nano-šampon s kyselým pH, vyznačující se složením směsí ušlechtilích pufrovaných kyselin. Skutečná novinka ve světe detailingu. Účinně a jemně rozpouští a izoluje vápník uložený na karoserii nebo zbytky kontaminace z kyselého deště. Posiluje a zvýrazňuje vlastnosti dříve aplikovaných nano ratingů i sealantů. Jeho speciálně vyvinuté ušlechtilé pufrované kyseliny zajišťují šetrnost k voskovým nebo jiným ochranným ratingům. Zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích MAFRA ve spolupráci s neprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Návod k použití:

Šampon PURIFICA lze použít v různých koncentracích. Ředění v poměru 1:60 pro cyklické mytí. Měl by být aplikován každé třetí mytí pro očištění nanocoatingu od nečistot a vodního kamene. Ředěný v poměru 1:10 může být naopak použit k vyčistění výraznějších kontaminací vodním kamenem. Čistý se používá k odstranění velmi houževnatých skvrn od vodního kamene. V případě, že i tak skvrny odolají, doporučujeme použití našeho výrobku ENERGO acid tain water stain remover (velmi silný přípravek na odstranění vodního kamene a vysrážených minerálů na povrchu karoserie a skel).

Rady a další informace:

Odstraňovač znečištění vápencem.Dlouhá životnost. PFAS FREE

Poznámka:

Certifikace VDA : osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších materiálech.

Dostupné objemy:

1 l


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: