Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

REVITAX - Wash & Coat 500 ml

Kód: FD317
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
529 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Revitax – šampon wash & coat

REVITAX je neutrální šampon nové generace „cash&coat“, který myje, zavírá, chrání a prodlužuje životnost dříve aplikovaného coatingu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revitax – šampon wash & coat

REVITAX je neutrální šampon nové generace „cash&coat“, který myje, zavírá, chrání a prodlužuje životnost dříve aplikovaného coatingu. Na neošetřených atimobobilech zajistí lesk a ochranu srovnatelnou s nano-sealanty. Má vynikající čistící vlastnosti a dobrou lubrikaci, výborně přilne a chrání, dosahuje extrémně vyskoké úrovně meetingu (samovolný odtok vody z laku) a beading (efekt tvorby kapiček při dešti). Je složený ze směsí rozpustných siloxanů, které přilnou ke karoserii a poskytují ochranu, hedvábnou hladkost a odolnost, s vynikající pěnivostí a lubrikací ve fázi mytí. Přestože se jedná o neutrální produkt, má vynikající čistící schopnost, rozpouští a změkčuje nečistoty. Nenarušuje ochranné nano-přípravky aplikované na sklech a nezanechává stopy, šmouhy či pruhy. Nabízí maximální jednoduchost použití a umožňuje snadné opravy chyb ze stany detailera (díky naší exkluzivní technologii „I for give you“). Zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích MAFRA ve spolupráci s neprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Rady a další informace:

Vysoká ochrana a regenerace. Samočistící bariéra. PFAS FREE

Poznámka:

Certifikace VDA : osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších materiálech.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: