Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

SATINO - Šampon pro matné laky 500 ml

Kód: FD318
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
439 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Satino – šampon pro matné laky nebo auta s foliovým polepem.

SATINO : je účinný šampon s vyníkajícím čistícím účinkem, ideální pro matné laky nebo polepy aut. Zanechává na karoserii účinnou ochranu proti UV záření po dobu minimálně dvou týdnů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Satino – šampon pro matné laky nebo auta s foliovým polepem.

SATINO : je účinný šampon s vyníkajícím čistícím účinkem, ideální pro matné laky nebo polepy aut. Zanechává na karoserii účinnou ochranu proti UV záření po dobu minimálně dvou týdnů. Matné povrchy vyžadují specifickou formuli přípravku, která karoserii chrání a čistí beze změny saténového povrchu. Samoschnoucí produkt značně usnadňuje následnou fázi vysoušení. Díky vysoké lubrikační schopnosti je zcela bezpečný pro všechny aplikované vosky. Na karosérii vytváří hedvábný efekt, přičemž nenarušuje matový efekt laku či fólie. Díky snadnému oplachu zabraňuje tvorbě pruhů či jakýkoli stop při fázi vysoušení. Přítomnost speciálních činidel, jejichž účelem je odebírat z vody částice vápníku a hořčíku, zvyšují výkonnost produktu a účinnost volných povrchově aktivních látek pro co nejlepší účinek. Tyto vlastnosti umožňují dosažení vynikajících výsledků i v přítomnosti tvrdé vody i při použití na běžných lacích. Přípravek SATINO byl zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích MAFRA ve spolupráci s neprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Rady a další informace:

UV ochrana. Ochrana proti nečistotám. PFAS FREE

Poznámka:

Certifikace VDA : osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších materiálech.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: