Nový e-shop specializovaný na potřeby pro detailery i pro domácí leštiče. ☺️

SEMPER - Neutrální šampon s efektem extra hebký 500 ml

Kód: FD319
1 hodnocení
Značka: Labocosmetica
409 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Sémper – neutrální šampon s lubrikačním účinkem

SEMPER je netrální šampon, vysoce koncentrovaný a silně lubrikační. Vyznačuje se vyjímečnou čistící schopností a příjemnou vůní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sémper – neutrální šampon s lubrikačním účinkem

SEMPER je netrální šampon, vysoce koncentrovaný a silně lubrikační. Vyznačuje se vyjímečnou čistící schopností a příjemnou vůní. Je zcela bezpečný na dříve aplikované ratingy i sealanty. Lze jej použít bez potřeby odstranění podkladových vrstev vosku, včetně těch nejjemnějších, jako je karnaubský vosk. Snadno se oplachuje pomocí rozprašovací trysky (efekt „ Easy To Rinse“). Neobsahuje vosky ani zjasňovače, nevytváří pruhy a lze jej tedy použít bez obac na sklo. Jeho pěna rozpouští, obaluje a udržuje špínu v suspenzi na povrchu vozu a odstraňuje ji bezpečným a účinným způsobem. Jeho silné pěnivé vlastnosti společně s pozoruhodnou lubrikací vytvářejí „pěnový polštář“, který umožnuje přípravku SEMPER umýt auto bez rizika poškození karoserie nečistotami. Přípravek SEMPER byl zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích MAFRA ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Rady a další informace:

Silný lubrikační účinek a neutrální pH

Poznámka:

Certifikace VDA : osvědčuje kompatibilitu chemikálií na nejcitlivějších materiálech.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: