Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

SIDERO - odstraňovač polétavé rzi, chemická dekontaminace

Kód: FD309
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
429 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

SIDERO – Chemická dekontaminace – odstraňovač železa

SIDERO bylo vyvinuto pro profesionály, kteří potřebují vysoce koncentrovaný dekontaminační produkt, který lze použít i v interiéru bez nepříjemného zápachu síry, který je u těchto produktů typický. SIDERO dekontaminuje karoserii, ráfky a okna od železitých a oxidačních zbytků, vzniklých v důsledku přepravy po železnici, parkování v blízkosti oceláren nebo železničních stanic, nebo v důsledku městského znečištění či kyselých dešťů. Výrobek je inertní ke karoserii, nárazníkům a plastovým dílům, nenarušuje dříve aplikované ochranné coatingy. Díky exkluzivní a mimořádně účinné směsi je SIDERO schopno rozpustit železné částice tak, aby se snadno odstranily i proudem vody. Je nezbytný pro přípravu karoserie před lešticím nebo ochranným cyklem. Po aplikaci se vyznačuje pomalým schnutím, které mu umožňuje pracovat efektivněji a zcela bezpečně i v situacích, kdy není možné dekontaminovat auto ve stínu mimo dosah slunce. SIDERO je vysoce lubricitní pro čištění mezer lakovaných ráfků i pomocí kartáče. Navíc je to první odstraňovač železa, který současně eliminuje zbytky vápence v jedné operaci.

Návod k použití:

Protřepejte a ujistěte se, že ošetřovaný povrch není horký nebo přímém slunci.

   - Nastříkejte a nechte působit zhruba 2 - 3 minuty.

   - Při silném znečištění použijte štětec pro narušení nečistoty.

   - Opláchněte dostatečným množstvím vody.

 

Rady a další informace:

Díky vysoké koncentraci je produkt velmi univerzální a ekonomický. Lze jej zředit vodou až do maxima 1:4. U silně znečištěných automobilů, který byly zaparkovány u železnic nebo na kterých jsou viditelné skvrny od rzi, nebo k čištění vnitřku ráfků, použijte neředěný.

Poznámka:

Eliminuje železnou kontaminaci ráfků a karoserií. Neutrální pH.

Dostupné objemy:

500 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: