Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

UC 1000 Ultrafine Cut

Kód: ZV-ST00025010UC
Neohodnoceno
Značka: Zvizzer
od 549 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Objem: 750 ml
Skladem (10 ks) | ZV-ST00075010UC
Můžeme doručit do: 22.5.2024
1 439 Kč
Objem: 250 ml
Objednáno | ZV-ST00025010UC
Můžeme doručit do: 24.5.2024
549 Kč

Detailní popis produktu

 

ZviZZer UC 1000 Ultra Fine Cut Swirl Remover & Sealing

Ultrafinišovací leštící pasta s obsahem křemičitého sealantu

ZviZZer UC 1000 Ultra Fine Cut Remover & Sealing je jemná finální leštící pasta, která dokáže odstranit "swirly" z předchozího kroku leštění a navíc ochrání lak. Tuto leštící pastu lze použít na všechny tipy laků. Vyjímkou nejsou ani měkké pastelové laky. Jelikož se jedná o leštící pastu "Ultra Fine", tak doporučený výběr kotouče od německého výrobce je zelený THERMO TRAPEZ PAD.

UC 1000 Ultrafine Cut 250 ml
UC 1000 Ultrafine Cut 250 ml

Návod k použití:

Na leštění neexistuje jednotný návod, který Vám můžeme doporučit. Před začátkem leštění si musíme uvědomit dva základní aspekty, ovlivnitelné a naopak ty, které nedokážeme ovlivnit. Mezi ovlivnitelné aspekty patří například výběr leštičky, leštícího padu nebo výběr leštící pasty. Dále sem můžeme zařadit i rychlost leštičky při leštění, velikost leštící plochy nebo i tlak, který vyvineme pri leštění. Mezi neovlivnitelné aspekty patří lak, který chceme leštit. U něj nedokážeme ovlivnit tlouštku clear coatu, poškození nebo tvrdost laku. 

Vždy doporučujeme dodržet:

  • Správný výběr leštící pasty a padu
  • Důkladně připravený povrch na leštění
  • Doporučená velikost leštící plochy by neměla přesáhnout trojnásobek velikosti leštícího padu
  • Čistota padu při leštění
  • Správná volba inspekčního světla
  • Vhodný výběr mikrovláknové utěrky ke stírání přebytku leštící pasty

Rady a další informace

Při prvotním použití je potřeba leštící pastu důkladně protřepat, aby se usazené oxidy hliníku dobře promíchaly se zbytkem leštící pasty. Většina lidí nevyužije potenciál leštící pasty až do konce. Vždy je potřeba leštit danný povrch až do té doby, dokud na laku nezůstane jen slabý průhledný film po leštící pastě. Nepoužívejte na slunci a na horkém povrchu. Skladování doporučujeme na chladném a stinném místě. Použití této leštící pasty vůči laku je velice individuální. Každý lak je odlišný a potřebuje jiný postup závěrečného leštění. 

UC 1000 Ultrafine Cut 250 ml
UC 1000 Ultrafine Cut 250 ml

Thermo Technology

Nestačí Ti jen teorie? Chceš se zdokonalit ve svém leštění? Rádi Tě pozveme na naše školení do oficiálního školícího studia značky ZviZZER v České Republice.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: