Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

VENERE 250 gr

Kód: FD306
3 hodnocení
Značka: Labocosmetica
499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Venere – Leštící pasta pro získání kvalitnějšího povrchu karoserie a příprava pro nanesení sealantu CUPIDO

VENERE Glaze & primer VENERE nabízí dvojí funkci: je to dokončovací polish, který zlepšuje konečnou úpravu a výrazně zvyšuje lesk, ale je také dokonalým základem (primerem), který se mám aplikovat před CUPIDO pro zvýšení účinnosti sealantu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venere – Leštící pasta pro získání kvalitnějšího povrchu karoserie a příprava pro nanesení sealantu CUPIDO

VENERE Glaze & primer VENERE nabízí dvojí funkci: je to dokončovací polish, který zlepšuje konečnou úpravu a výrazně zvyšuje lesk, ale je také dokonalým základem (primerem), který se mám aplikovat před CUPIDO pro zvýšení účinnosti sealantu. Velmi jemná brusiva, sofistikované pryskyřice a vylepšovač přilnavosti zvyšují nebývale lesk, prohlubují hloubku tmavých barev, zvýrazňují zrcadlové efekty kovových a pereťových barev a propůjčují příjemný hedvábný efekt.

Návod k použití:

Způsob použití: VENERE je pro rychlé a snadné použití a lze jej aplikovat ručně nebo pomocí stroje. Extrémně koncentrovaný a snadno odstranitelný. VENERE vytváří hluboký lesk a zrcadlový efekt. Odstaňuje i malé škrábance a nezanechává žádné zbytky na gumových nebo plastových částech.

Rady a další informace:

Extrémní jas. Hedvábný efekt.

 

Dostupné objemy:

250 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: