Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

VERITAS - Detektor škrábanců a nedostatků 1 000 ml

Kód: FD324
1 hodnocení
Značka: Labocosmetica
579 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

VERITAS – přípravek na čištění a kontrolu připravovaných povrchů karoserií

VERITAS je nepostradatelný před aplikací coatingu nebo sealantu, zvýrazňuje kruhové škrábance (tzv. swirls) odstraněním každého typu lubrikačního oleje nebo leštěnek, zdůrazňuje základní nedostatky bez rizika vyblednutí laku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VERITAS – přípravek na čištění a kontrolu připravovaných povrchů karoserií

VERITAS je nepostradatelný před aplikací coatingu nebo sealantu, zvýrazňuje kruhové škrábance (tzv. swirls) odstraněním každého typu lubrikačního oleje nebo leštěnek, zdůrazňuje základní nedostatky bez rizika vyblednutí laku. Na rozdíl od IPA, které se rychle odpařují a nedokážou zajistit důkladné vyčištění, je navržen tak, aby dosahoval vynikajících výsledků i v letním období. Povrch dokonale odmastí před provedením aplikace jakéhokoli nano ošetření. Zcela odstraňuje lešticí oleje, ale díky svému vysokému antistatickému efektu odpuzuje prach, což usnadňuje detailerům práci při aplikaci coatingu. Je cenným pomocníkem ve fázi nanášení coatingů: pokud se vytvoří šmouhy do jedné hodiny od nanesení, lze jej znovu přepracovat bez jeho odstranění pomocí hadříku z mikrosemišové tkaniny namočeném v přípravku. Díky své specifi cké formulaci může být také použit inovativním způsobem, jako kontrola životnosti coatingu při fázi mytí. Zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

 

Rady a další informace:

Extrémní jas. Hedvábný efekt.

Dostupné objemy:

1 l


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: