Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Vitreo - abrazivní leštěnka na skla

Kód: FD307
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
679 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vitreo

Odstraňuje drobné škrábance, oxidaci a korozi na skle automobilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitreo

Odstraňuje drobné škrábance, oxidaci a korozi na skle automobilu. Ideální pro odstraňování vodních stop, škrábanců a znečištění na skle. Perfektní pro všechny typy skla.

#Vitreo je leštidlo speciálně navržené k odstranění škrábanců a nedokonalostí na skleněných površích. Jeho speciální složení, sestavené z brusné směsi prvků vzácných zemin a oxidů kovů s vysokým stupněm čistoty, je vyváženo tak, aby bylo dosaženo extrémní tvrdosti a konstantního a pravidelného řezu při leštění skla. Tyto vlastnosti dělají #Vitreo vhodným řešením pro obnovení původního stavu autoskel, zrcátek, čelních skel a dokonce i světlometů (skleněných např. u veteránů). Výrobek lze také použít ručně k dekontaminaci skla před aplikací tekutých stěračů.

 Rady a další informace:

Pomocí maskovací pásky zakryjte citlivé části vozidla, jako jsou plastové a gumové části okolo leštěného povrchu.  Přípravek nanášejte vždy na jednu malou plochu, nejlépe o rozměrech maximálně 20x20cm. Navlhčete plstěný kotouč a rovnoměrně rozložte produkt. Navlhčete speciální tenkou plstěnou mikropodložku jako disk a rovnoměrně rozložte produkt. Při leštění nastříkejte trochu #Lubrifica, aby produkt lépe fungoval a zabránilo se nadměrnému přehřívání povrchu, čímž se vyloučí riziko tvorby mikroškrábanců. Pro úspěšné odstranění škrábanců je vhodné použít rotační leštičku s maximální rychlostí 1000 ot./min., nejlépe s měkkým podkladovým kotoučem pro snížení vibrací plstěného mikropadu. Můžete použít orbitální leštičku. V každém případě se vyhněte nadměrnému tlaku, protože to může způsobit přehřátí ošetřovaného povrchu. K odstranění přebytečného produktu je vhodné použít měkký, čistý a vlhký hadřík z mikrovlákna. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky, protože povrch bude po použití leštičky horký a čisticí prostředek může zanechat skvrny a stopy. Na stejné pracovní ploše neprovádějte více než 2 po sobě jdoucí kroky. Pokud je zapotřebí další krok, přesuňte se do jiné oblasti a tu, kterou jste právě ošetřili, nechte vychladnout. Dodatečný krok proveďte pouze tehdy, když povrch již není teplý. Opakujte výše uvedený postup, dokud nebude leštění dokončeno.

Dostupné objemy:

250g


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: