Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

AUDACE – supreme cut compound

Kód: FD303
6 hodnocení
Značka: Labocosmetica
1 491 Kč
Vyprodáno

AUDACE – supreme cut compound

Leštící pasta na vodní bázi vyznačující se vysokou úrovní úběru při nízké rychlosti otáček

Detailní informace

Detailní popis produktu

AUDACE – supreme cut compound

Leštící pasta na vodní bázi vyznačující se vysokou úrovní úběru při nízké rychlosti otáček. To je možné díky výběru brusiva nové generace, vám umožní leštit povrchy pomocí orbitální leštičky a dosáhnout výsledku za čas, který by odpovídal použití rotační leštičky. Ve srovnání s běžnými leštícími směsmi lze tak zkrátit čas práce až o 50%. Technologie Cold Cut umožňuje odstraňovat vady při nízkých otáčkách, což výrazně snižuje riziko vzniku hologramů. Audace funguje obzvláš dobře na tvrdých površích nebo na površích ošetřených keramikou nové generace. Použitím správného kotouče se však ze směsi stává univerzální produkt vhodný pro jakýkoliv typ povrchu. Byl vytvořen s cílem eliminovat hluboké škrábance a to i těch, které zbyly po broušení o hrubosti P1000. I přes svou vysokou řeznou kapacitu dodává ošetřenému povrchu solidní lesk. Neobsahuje parafíny, plniva ani neulpívá na gumových těsněních. Výsledkem použití produktu Audace je povrchová úprava, která umožňuje dokončení procesu leštění pouze ve 2 krocích, kdy následuje základní primer Labocosmetica Fiero.Produkt je bez zápachu a “VOC free”, stejně jako celá řada leštěnek firmy Labocosmetica.

Rady a další informace:

Doporučené leštící kotouče:

- rotační leštička: vlněný kotouč

- orbitální leštička: hybridní šedý mikrovláknový

Dostupné objemy:

1000 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: EXTERIÉR
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: