Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

BLO AIR-S Car Dryer - elektrický vysoušeč 1200W

Kód: BLOAIRS
20 hodnocení
3 590 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
20.6.2024

BLO AIR-S je mimořádně kompaktní elektrický vysoušeč vozů, který Vás udrží v plné síle. Je ideální nejen pro bezpečné a snadné sušení vozů, ale i motocyklů, kol i malých plavidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLO AIR-S je mimořádně kompaktní elektrický vysoušeč vozů, který Vás udrží v plné síle. Je ideální nejen pro bezpečné a snadné sušení vozů, ale i motocyklů, kol i malých plavidel. Vysuší všechny detaily, jakými jsou disky kol, větrací otvory, mřížky, zpětná zrcátka, motorový prostor, zádveří a další místa karoserie. Může posloužit i k sušení právě umytých gumových koberců, vyfoukání prachu z interiérů apod.. Vysoušeč je sice malý svými rozměry, ale mohutný nejvyšším výkonem ze všech vysoušečů v této kategorii. Své uplatnění si nenajde jen u vozidel ale i v domácnosti nebo na zahradě, tady se fantazii meze nekladou.

Po úspěchu větších typů elektrických vysoušečů BLO AIR-RS a BLO AIR-GT  byl vyvinut „šikovný“ model pro všechny automobilové a motocyklové nadšence i profesionální detailery, kteří nemají potřebu nebo prostor pro větší vysoušeč. Při vývoji se výrobce důkladně seznámil s dostupnými modely na trhu a na rozdíl od nich vyrobil vysoušeč, kde vzduch proudí přímočaře a nepřichází zdola. Účinnost a výkon je pak díky nejsilnějšímu možnému motoru vyšší až o 25% oproti ostatním. Zároveň se jedná o jeden z nejmenších a nejlehčích strojů.

Motor o výkonu 1,5hp zvýší teplotu okolního vzduchu až o 25°C, což zajistí rychlejší sušení.

Duální filtrace vzduchu chrání přístroj a poskytuje bezpečí nezbytné pro vysoušení choulostivých povrchů, jakými jsou lakované plochy, chrom a plasty.

2-rychlostním spínačem pak můžete zvolit méně silné proudění vzduchu (ve stísněném prostoru nebo na choulostivém povrchu), silné proudění vzduchu pak využijete při sušení velkých ploch. 3 výměnné trysky pak regulují tok vzduchu, takže máte úplnou kontrolu.

Rukojeť poskytuje ergonomický úchop nejen v přímé poloze, ale i když je vysoušeč obrácený vzhůru pro snazší dosah ve spodních nebo hůře přístupných oblastech, při sušení kol apod.. Napájecí kabel o délce 4 metry poskytuje dostatečný akční rádius.

Informace o stroji:

  • Výkon motoru 1,5h
  • Výtlak vzduchu 21 800 FPM
  • 2-rychlostní spínač Twin Air Speed ​​Control
  • 3 výměnné trysky pro regulaci toku vzduchu
  • Teplý filtrovaný vzduch
  • Napájecí kabel 4m
  • 230V

Navrženo a testováno v USA.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: