Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Fireball Reborn

Kód: FD148
Novinka
4 hodnocení
Značka: Fireball
369 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Odmašťovač laku před aplikací ochrany

Bezkonkurenční výrobek pro odmaštění povrchu při inspekci během leštění, nebo před aplikací ochrany laku (keramický povlak, sealant, vosk).

  • vhodný na všechny použité materiály
  • nevysušuje lak jako konkurenční výrobky
  • nezanechává šmouhy a příjemně voní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odmašťovač laku před aplikací ochrany

Bezkonkurenční výrobek pro odmaštění povrchu při inspekci během leštění, nebo před aplikací ochrany laku (keramický povlak, sealant, vosk). Reborn účinně odstraňuje všechny druhy olejových nečistot a tím připravuje povrch na následnou ochranu.

Návod k použití:

  • před použitím výrobek důkladně protřepejte
  • na inkriminovanou část, kterou potřebujeme odmastit naneste Reborn rozstřikem (stačí menší množství)
  • poté stačí setřít množství produktu složenou mikrováknovou utěrkou
  • pro dokonalý výsledek doporučujeme mikrovláknovou utěrku následně otočit a lehce povrch doleštit

Rady a další informace:  

Pro lepší výsledek je vhodné používat výrobek na laku po částech, nikoli na celé velké plochy. Nenechávejte výrobek na povrchu zaschnout. Pokud se tak stane, tak stačí na danné místo znovu aplikovat výrobek Reborn a následně sleštit mkrovláknovou utěrkou. Nepoužívejte na slunci a na horkém povrchu. Skladování doporučujeme na chladném a stinném místě.

Dostupné objemy:

500 ml a 4 000 ml


 Výrobce:

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových nadšenců v oblasti detailingu.

fireball


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fireball

Fireball je profesionální autokosmetika určená pro nejnáročnější zákazníky. Díky dokonale vybraným složkám, použití inovativních technologií ve výrobním procesu a tisícům hodin zkoušek produkty Fireball určují trendy ve světě automobilových detailerů.