Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

BLO AIR-GT Car Dryer - elektrický vysoušeč 2x1200W

Kód: BLOAIRGT
1 hodnocení
8 790 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

BLO AIR-GT je nejsilnější elektrický vysoušeč vozů na trhu se 2 motory a obrovským celkovým výkonem 8hp. Je ideální nejen pro bezpečné a snadné sušení vozů, ale i motocyklů, kol i malých plavidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLO AIR-GT je nejsilnější elektrický vysoušeč vozů na trhu se 2 motory a obrovským celkovým výkonem 8hp. Je ideální nejen pro bezpečné a snadné sušení vozů, ale i motocyklů, kol i malých plavidel. Vysuší všechny detaily, jakými jsou disky kol, větrací otvory, mřížky, zpětná zrcátka, motorový prostor, zádveří a další místa karoserie. Může posloužit i k sušení právě umytých gumových koberců, vyfoukání prachu z interiérů apod.. Je dodáván se vduchovou hadicí o délce 8m, nápajecím kabelem o délce 5m a otočnými kolečky, které umožní bezproblémový pohyb kolem vozu. Své uplatnění si nenajde jen u vozidel ale i v domácnosti nebo na zahradě, tady se fantazii meze nekladou.    

Variabilní regulace rychlosti, pomocí otočného ovladače, dávkuje vysoký objemový průtok čistého filtrovaného vzduchu, který je nezbytný pro bezpečné vysušení. Můžete tak zvýšit nebo snížit výkon proudění vzduchu, pokud je to nutné v těsných oblastech nebo na choulostivých površích. Vše máte pod kontrolou. Skvělá ergonomie držadla s neoprénovým povrchem přispívá k pohodlnému úchopu při směrování toku vzduchu.

Motory o výkonu 8hp zvýší teplotu okolního vzduchu až o 30°C, což zajistí rychlejší sušení.

Speciálně navržená tryska z měkké gumy zajistí bezpečnost, pokud byste se při sušení dostali příliš blízko k povrchu. 

Kolečka otočná o 360° poskytují volný pohyb elektrického vysoušeče. S možností jejich aretace pak stroj zůstává na místě a vy pak využijete jeho extra dlouhou vzduchovou hadici.

Snadné zapnutí a vypnutí. Variabilní regulace rychlosti vzduchu Air Speed Control umožňuje plynulou volbu méně silného proudění vzduchu (ve stísněném prostoru nebo na choulostivém povrchu). Silné proudění vzduchu je využitelné při sušení velkých ploch. 2 výměnné trysky pak regulují tok vzduchu, takže máte úplnou kontrolu.

Informace o stroji:

  • Výkon dvou motorů 8hp
  • Výtlak vzduchu 61 500 FPM
  • Variabilní regulace rychlosti vzduchu Air Speed Control
  • 2 výměnné trysky pro regulaci toku vzduchu
  • Teplý filtrovaný vzduch
  • Vzduchová hadice 8m
  • Napájecí kabel 5m
  • Podvozek s otočnými koly
  • 230V

Navrženo a testováno v USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: