Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

BLO AIR-RS Car Dryer - elektrický vysoušeč 2800W

Kód: BLOAIRRS
2 hodnocení
5 990 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
24.5.2024

BLO AIR-RS je kompaktní elektrický vysoušeč vozů, který Vás ohromí. Je ideální nejen pro bezpečné a snadné sušení vozů, ale i motocyklů, kol i malých plavidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLO AIR-RS je kompaktní elektrický vysoušeč vozů, který Vás ohromí. Je ideální nejen pro bezpečné a snadné sušení vozů, ale i motocyklů, kol i malých plavidel. Vysuší všechny detaily, jakými jsou disky kol, větrací otvory, mřížky, zpětná zrcátka, motorový prostor, zádveří a další místa karoserie. Může posloužit i k sušení právě umytých gumových koberců, vyfoukání prachu z interiérů apod.. Vysoušeč je středních rozměrů a má obrovský výkon motoru 5,5hp, který je nejvyšší ze všech vysoušečů v této kategorii. Je dodáván se vduchovou hadicí a nápajecím kabelem o délce 5m, které Vám umožní bezproblémový pohyb kolem Vašeho vozu. Své uplatnění si nenajde jen u vozidel ale i v domácnosti nebo na zahradě, tady se fantazii meze nekladou.

Variabilní regulace rychlosti, pomocí otočného ovladače, dávkuje vysoký objemový průtok čistého filtrovaného vzduchu, který je nezbytný pro bezpečné vysušení. Můžete tak zvýšit nebo snížit výkon proudění vzduchu, pokud je to nutné v těsných oblastech nebo na choulostivých površích. Vše máte pod kontrolou. Skvělá ergonomie držadla s neoprénovým povrchem přispívá k pohodlnému úchopu při směrování toku vzduchu.

Motor o výkonu 5hp zvýší teplotu okolního vzduchu až o 30°C, což zajistí rychlejší sušení.

Speciálně navržená tryska z měkké gumy zajistí bezpečnost, pokud byste se při sušení dostali příliš blízko k povrchu. 

Filtrace vzduchu chrání přístroj a poskytuje bezpečí, nezbytné pro vysoušení choulostivých povrchů, jakými jsou lakované plochy, chrom a plasty.

Snadné zapnutí a vypnutí. Variabilní regulace rychlosti vzduchu Air Speed Control umožňuje plynulou volbu méně silného proudění vzduchu (ve stísněném prostoru nebo na choulostivém povrchu). Silné proudění vzduchu je využitelné při sušení velkých ploch. 2 výměnné trysky pak regulují tok vzduchu, takže máte úplnou kontrolu. Se samostatným topným tělesem o výkonu 600 W přístroj generuje teplo až do 56°C.

Informace o stroji:

  • Výkon motoru 5,5hp
  • Výtlak vzduchu 43 500 FPM
  • Variabilní regulace rychlosti vzduchu Air Speed Control
  • 2 výměnné trysky pro regulaci toku vzduchu
  • Teplý filtrovaný vzduch
  • Vzduchová hadice 5m
  • Napájecí kabel 5m
  • 230V

Navrženo a testováno v USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: