Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

CRONOS - rychlý decarbonizer 250 ml

Kód: FD301
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
359 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

CRONOS – Rychlý dekarbonizátor a čistič chromovaných částí výfuků

CRONOS je vysoce účinný dekarbonizátor, který během několika minut rozloží uhlíkaté zbytky uvnitř tlumiče výfuku. Velká novinka ve světě detailingu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRONOS – Rychlý dekarbonizátor a čistič chromovaných částí výfuků

CRONOS je vysoce účinný dekarbonizátor, který během několika minut rozloží uhlíkaté zbytky uvnitř tlumiče výfuku. Velká novinka ve světě detailingu. Jeho inovativní formule zkracuje časy vnitřního leštění. Nevyžaduje používání tradičních drátěnek. Výrobek je gelový, aby přilnul ke stěnám a působil dostatečně dlouho. Zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejlepšími mezinárodními centry detailingu

 

Rady a další informace:

Eliminuje uhlíkovou kontaminaci. PFAS FREE

Dostupné objemy:

250 ml


Výrobce:

labo-logo


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: