Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Maskovací fólie fialová 15 mikronů 400 cm x 15 m

Kód: FD505
1 hodnocení
Značka: Finixa
2 916 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Maskovací fólie

Bílá průsvitná maskovací fólie se speciální vnější vrstvou zadržující barvu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maskovací fólie

Bílá průsvitná maskovací fólie se speciální vnější vrstvou zadržující barvu.

Fólie je lehce transparentní k usnadnění vyřezávání částí, kde bude povrch auta lakován. Finixa fólie je dostatečně statická k ochraně vozidla před přestřiky a je skládaná tak, aby mohla být odvinuta, rozložena a odřezána jednou osobou. Fólie je ošetřena pro optimální absorbování barvy.

Výhody maskovací fólie:

  • vynikající pohlcování barvy z vnější strany (strana potištěná logem Finixa)
  • snadno řezatelná
  • staticky nabitá, takže může být použita jednou osobou


Poznámka:

Při maskování touto fólií se ujistěte, že strana potištěná logem Finixa směřuje ven. Pouze tato strana je ošetřena k zachycení barvy a přestřiků.

 


Výrobce:

bg

         Finixa - je vlastní značka belgické firmy Chemicar Europe, která nabízí kompletní řadu příslušenství pro lakování a opravy karoserií. Finixa stojí na inovaci, kvalitě a vlastním vývoji.


 

 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: