Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Microfiber applicator - mikrovláknový aplikátor

Kód: FD331
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
159 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Microfiber applicator - mikrovláknový aplikátor (sada 2ks)

Jemný mikrovláknový aplikátor od Labocosmetica se skvěle hodí třeba pro aplikaci leštěnek, vosků, čističů a výživy interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microfiber applicator - mikrovláknový aplikátor (sada 2ks)

Jemný mikrovláknový aplikátor od Labocosmetica se skvěle hodí třeba pro aplikaci leštěnek, vosků, čističů a výživy interiéru. Můžete s ním bezpečně pracovat na všech typech lakovaných povrchů, na sklech, čalounění, kůži, plastech i gumě. V podstatě všude, kde Vás napadne. Je zkrátka všestranný. Ke kvalitní auto kosmetice rozhodně patří i kvalitní mikrovláknové aplikátory od Labocosmetica.

Rady a další informace:  

Velmi šetrný a účinný


Výrobce:

labo-logo

Labocosmetica: Od roku 1965 má Mafra za cíl posílit a ochránit mezinárodní automobilové dědictví;  to je možné použitím maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily.

Díky zkušenostem výrobce a předním výzkumným laboratořím Mafra kombinuje dokonale vysoké standardy kvality a technologie prostřednictvím řemeslných výrobních metod, které umožňují vynikající konečné výsledky.

 Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let.  Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nového oboru: tak se zrodil slavný slogan „kosmetika pro vaše auto“.

 To, čemu se tehdy říkalo kosmetika, se dnes říká podrobně.

To je důvod, proč z tohoto vhledu a více než o půl století později, jeho potomci dali vznik laboře Labocosmetica: velké soustředění technologie, inovací a tradice věnované těm, kteří vyžadují nejvíce ošetření svého vozu.


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: