Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Mikroutěrka SUEDE 15x15 cm (sada 3ks)

Kód: FD329
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
239 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

SUEDE utěrka (sada 3ks)

Ke kvalitní auto kosmetice rozhodně patří i kvalitní Suede utěrka

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUEDE utěrka (sada 3ks)

Ke kvalitní auto kosmetice rozhodně patří i kvalitní Suede utěrka. Labocosmetica Suede (čteno „svejd“) je speciální utěrka s nízkou gramáží, hladkým povrchem imitujícím semiš a absencí lemování (utěrka je řezaná vodním paprskem), což z ní činí ideální utěrku pro nanášení a rozleštění keramických povlaků. Dále je Suede díky své jemné textuře ideální pro čištění oken, LCD obrazovek, brýlí, čoček a jiných hladkých povrchů, má jemnou strukturu materiálu a velmi krátká vlákna, díky čemuž minimalizujeme riziko mikroškrábání během aplikace.

Rady a další informace:  

Velmi šetrná a účinná


Výrobce:

labo-logo

Labocosmetica: Od roku 1965 má Mafra za cíl posílit a ochránit mezinárodní automobilové dědictví;  to je možné použitím maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily.

Díky zkušenostem výrobce a předním výzkumným laboratořím Mafra kombinuje dokonale vysoké standardy kvality a technologie prostřednictvím řemeslných výrobních metod, které umožňují vynikající konečné výsledky.

 Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let.  Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nového oboru: tak se zrodil slavný slogan „kosmetika pro vaše auto“.

 To, čemu se tehdy říkalo kosmetika, se dnes říká podrobně.

To je důvod, proč z tohoto vhledu a více než o půl století později, jeho potomci dali vznik laboře Labocosmetica: velké soustředění technologie, inovací a tradice věnované těm, kteří vyžadují nejvíce ošetření svého vozu.


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: