Momentálně provádíme důkladnou rekonstrukci našich stránek, aby byla Vaše zkušenost s nákupem u nás ještě lepší. ESHOP JE STÁLE V PROVOZU! Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tímto dočasným zákrokem. Děkujeme vám za trpělivost. Pokud potřebujete nějaké informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Top leštící detailing utěrka mikrovlákno 60x40 cm 530gsm (1 ks)

Kód: FD327
Neohodnoceno
Značka: Labocosmetica
219 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Mikrovláknová utěrka (1 ks)

Ke kvalitní auto kosmetice rozhodně patří i kvalitní mikrovláknová utěrka. Ta od Labocosmetica má grámáž 530 gsm, hrany řezané laserem a super měkká šetrná vlákna o rozměru 60x40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikrovláknová utěrka (1 ks)

Ke kvalitní auto kosmetice rozhodně patří i kvalitní mikrovláknová utěrka. Ta od Labocosmetica má grámáž 530 gsm, hrany řezané laserem a super měkká šetrná vlákna o rozměru 60x40 cm. Hodí se jak na rozleštění keramických ochran, sealantů, vosků a detaileru, tak na práci v interiéru.

 

Rady a další informace:  

Před prvním použitím je vhodné utěrku vyprat. Utěrku pereme na 30 stupňů bez aviváže a s pracím prostředkem na mikrovlákna (Microfiber wash). Nikdy utěrku nedávejte do sušičky.


Výrobce:

labo-logo

Labocosmetica: Od roku 1965 má Mafra za cíl posílit a ochránit mezinárodní automobilové dědictví;  to je možné použitím maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily.

Díky zkušenostem výrobce a předním výzkumným laboratořím Mafra kombinuje dokonale vysoké standardy kvality a technologie prostřednictvím řemeslných výrobních metod, které umožňují vynikající konečné výsledky.

 Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let.  Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nového oboru: tak se zrodil slavný slogan „kosmetika pro vaše auto“.

 To, čemu se tehdy říkalo kosmetika, se dnes říká podrobně.

To je důvod, proč z tohoto vhledu a více než o půl století později, jeho potomci dali vznik laboře Labocosmetica: velké soustředění technologie, inovací a tradice věnované těm, kteří vyžadují nejvíce ošetření svého vozu.


 Náš sortiment zahrnuje nejnovější ochranné povlaky, výrobky pro profesionální použití i kosmetiku pro každodenní péči o automobil, která již byla testována tisíci zákazníky po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: